Оздоровлення та відпочинок дітей на базі дитячих центрів "Артек" та "Молода гвардія"

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!!!

Відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації продовжується здійснення організаційних заходів щодо направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, віком від 8 до 16 років на оздоровлення та відпочинок до міжнародного дитячого центру "Артек" з 11 квітня по 01 травня 2018 року та Українського дитячого центру "Молода гвардія" з 07-27 квітня 2018 року.
Відповідно до наказів Міністерства соціальної політики України від 10.03.2016 № 238 “Про затвердження Положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства України “Міжнародний дитячий центр “Артек” за рахунок бюджетних коштів” та 11.02.2016 № 104 “Про затвердження Положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства “Український дитячий центр “Молода гвардія” за рахунок бюджетних коштів”:
Безоплатні путівки надаються:
· дітям-сиротам;
· дітям, позбавленим батьківського піклування;
· дітям-інвалідам, здатним до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань);
· дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;
· дітям, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;
· дітям, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;
· дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;
· дітям із малозабезпечених сімей, які відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;
· дітям із багатодітних сімей (при цьому середньомісячний сукупний дохід сімей, у яких виховуються діти зазначеної категорії, не повинен перевищувати прожиткового мінімуму для сім’ї, встановленого законодавством);
Звертатись за адресою: просп. Голосіївський, 42 (3-й поверх, кім. 302)
Довідки за телефонами: 206-27-73; 206-27-74 (Альона Вікторівна – головний спеціаліст сектору у справах сім’ї та молоді відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації).