/Files/images/001/139279666_3653116414734002_1928272238188296359_n.jpg

ТРИВАЛІСТЬ НАВЧАЛЬНОГО ЗАНЯТТЯ ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО ФОРМАТУ ЛИШАЄТЬСЯ НЕЗМІННОЮ
Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який набув чинності з 1 січня 2021 року, обмежує час безперервної роботи з технічними засобами навчання, зокрема комп’ютерами, планшетами, іншими гаджетами. Водночас тривалість навчальних занять, визначена ст. 10 Закону України “Про повну загальну середню освіту", лишається незмінною. У зв’язку з посиленими протиепідемічними заходами 8-24 січня 2021 року школи працюють у форматі дистанційного навчання.
Він передбачає синхронну та/або асинхронну взаємодію вчителя та учнів під час занять. У синхронному режимі вчитель та учні одночасно перебувають в електронному освітньому середовищі або спілкуються за допомогою засобів аудіо-, відеоконференції.
Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який діє з 1 січня 2021 року, передбачає вимоги до організації роботи з технічними засобами навчання, зокрема комп’ютерами, планшетами, іншими гаджетами.
Так, обмежено час безперервної роботи з технічними засобами навчання:
для учнів 1 класу – не більше 10 хвилин;
для учнів 2-4 класів – не більше 15 хвилин;
для учнів 5-7 класів – не більше 20 хвилин;
для учнів 8-9 класів – 20-25 хвилин;
для учнів 10-11 (12) класів на 1-й годині занять – до 30 хвилин, на 2-й годині занять – 20 хвилин;
при здвоєних навчальних заняттях для учнів 10-11 (12) класів – не більше 25-30 хвилин на першому навчальному занятті та не більше 15-20 хвилин на другому навчальному занятті.
Отже, тривалість навчальних занять, визначена Законом “Про повну загальну середню освіту", зберігається: 35 хвилин для 1 класу, 40 хвилин для 2-4 класів, 45 хвилин для 5-12 класів. Обмежується лише час безперервної роботи з комп’ютером для уникнення ризиків для здоров’я.
Наприклад, для учнів 5 класу час безперервної роботи з комп’ютером становить максимум 20 хвилин. Цей час вчитель може використовувати для синхронної взаємодії (онлайн) – для пояснення або загального огляду матеріалу навчального заняття, практичного закріплення вивченого, застосування інтерактивних прийомів навчання, перевірки результатів навчання тощо.
Решту часу навчального заняття – 25 хвилин – вчитель організовує роботу в асинхронному режимі, тобто офлайн, без комп’ютера. Учні можуть виконувати вправи у робочому зошиті, працювати з текстом і завданнями у підручнику, виконувати творчі завдання тощо. Також наприкінці заняття вчитель може повернутися до режиму відеоконференції (для обговорення виконаних завдань, рефлексії, роботи з електронною освітньою платформою тощо).
Санітарний регламент передбачає, що під час роботи з технічними засобами навчання обов’язковим є проведення вправ з рухової активності та гімнастики для очей.
Важливо також, що не кожне навчальне заняття обов’язково проводиться з використанням синхронного режиму взаємодії вчителя та учнів. Школа може скласти розклад занять, згідно з яким деякі заняття проходять лише асинхронно. Відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою школи, має організовуватися в синхронному режимі.
Водночас рівномірність розподілу цього часу між різними навчальними предметами і доцільність чергування занять з використанням синхронного та асинхронного режимів забезпечує керівник закладу освіти.
Нагадаємо, протягом першого місяця роботи онлайн-платформи “Всеукраїнська школа онлайн” з моменту запуску 11 грудня 2020 року її відвідали понад 2 млн користувачів, які взаємодіяли з платформою майже 5 млн разів.

Шановні учасники освітнього процесу!

У період обмежувальних протиепідемічних заходів з 8 січня до 25 січня 2021 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби Covid-19", наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу КМДА від 15 грудня 2020 року за №194 "Щодо роботи закладів освіти всіх типів та форм власності у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 до 25 січня 2021 року", школа буде працювати в онлайн-режимі. Запрошуємо переглянути відеозвернення адміністрації про режим роботи закладу в період карантину.

https://www.facebook.com/specializedschool44kyiv/videos/1843166502526011

Робота спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва в період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 по 25 січня 2021 року

Шановні учасники освітнього процесу!

З 08 по 25 січня 2021 року школа працюватиме в дистанційному форматі.

Розклад онлайн-уроків розроблено на основі затвердженого розкладу на ІІ семестр 2020-2021 навчального року, який ви можете переглянути ---> ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ РОЗКЛАД УРОКІВ

Дистанційне навчання здійснюватиметься у двох режимах: синхронному та асинхронному.

Синхронний режим (не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою) - усі учасники освітнього процесу одночасно перебувають у веб-середовищі (аудіо-, відеоконференції, чат), співпраця у режимі реального часу.

Онлайн-уроки будуть проводитися через застосунки Zoom, згідно з розкладом. Посилання на відеоконференції Zoom, будуть розміщені у Viber групах класів.

Учителі проводять облік відвідування навчальних занять та оцінювання навчальних досягнень учнів в онлайн-режимі.

Для учнів, які через поважні причини не зможуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії, буде забезпечено використання інших засобів комунікації, доступних для учнів (телефонний, поштовий зв’язок тощо).

Асинхронний режим – освітній процес здійснюється за зручним для вчителів та учнів графіком. Учителі спілкуються з учнями через месенджери (Telegram, Viber).

Шановні учасники освітнього процесу!

З 11.01.2021 розпочне роботу "Електронна скринька" school44kyiv@gmail.com для онлайн зв'язку з невирішених питань щодо організації освітнього процесу (у випадку неможливості вирішення питання класним керівником).

Відповіді будуть надані у терміни, передбачення чинним законодавством України.


Кiлькiсть переглядiв: 1331

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.