Квест з історії

13 листопада 2018 року у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва відбувся історичний квест, присвячений 100-річчю від початку Української революції 1917-1921 роки.

Основна мета гри – гідне вшанування традицій боротьби за соборність і незалежність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності; узагальнення знань учнів про Українську революцію, отриманих на уроках та в позаурочний час; розвиток активного самостійного пізнання, вміння працювати в команді.

У квесті були задіяні директор школи, вчителі історії, української мови та літератури, географії та біології, які на відповідних «станціях», що знаходились у навчальних кабінетах, чекали учнів для виконання певних завдань та відповідей на запитання.

Учасниками квесту були учні 10 класу, які відвідали 5 станцій, де виконали різнопланові завдання і отримали певну кількість балів.

Захід підготувала вчитель історії Сафар`янс Галина Василівна.

/Files/images/dr/22.jpg /Files/images/dr/44.jpg/Files/images/dr/33.jpg/Files/images/dr/photofacefun_com_1543254585.jpg