Олімпійський урок у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва

04 жовтня 2017 року в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва відбувся Олімпійський урок 2017. Почесними гостями свята були українська спортсменка з художньої гімнастики, багатократна чемпіонка літніх Універсіад, фіналістка Олімпійських ігор 2016 Олександра Гридасова та кандидат наук з фізичного виховання, головний спеціаліст Управління олімпійського руху Національного олімпійського комітету Вікторія Веселова.

На заході учні 5 класу знайомилися з історією олімпійських ігор, змагалися в різних видах спорту та переглянули виступи учнів школи з айкідо, художньої гімнастики та спортивного танцю. Всі учасники отримали олімпійські сувеніри, літературу та інвентар від Київського відділення Національного олімпійського комітету.