Виставка осінніх композицій

Барви осені

Щорічно у Спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва відбувається виставка осінніх композицій. Це можливість для всіх учнів, батьків та вчителів проявити свою творчу фантазію та вміння зробити з підручних матеріалів (квітів, листя, шишок, горіхів, каштанів) шедеври. На цьогорічній виставці «Барви осені» 20 жовтня 2017 року свою творчість представили учні 1-9 класів. Презентуючи свої роботи, учні читали власні поезії:Осінь лісом мандрувала,Пензлем листя фарбувала.Клени і дубочки,Вдягла у жовті сорочки.Залишила лиш ялинкуЇжачкові на хатинку.А калину й горобинуОдягла в намисто.Всі гайда за місто,Осінь там чаклує,Різні барви нам дарує.(Чередніченко Дмитро, 4-Б клас, 9 років).Оригінальними виявилися композиції учнів 1-го класу::Хохич Аліни «Лісовий будиночок»;Білан Маргарити «Криса-Лариса»;Симоненка Владислава «Сім’я їжаків готується до зими»;Працька Антона «Осінні цибулини»;Бабич Ангеліни «Метелик»;Федорової Даші та Федорової Маші «Вінок осені»;Девіс Софії та Поліщука Дениса «Осінні букети»;Дзігунової Вікторії «Осінній вазон»;Осінні композиції Нозіна Володимира та Терлиги Артема.Учні 2 класу представляли та захищали осінні композиції усім класним колективом. Серед індивідуальних робіт найоригінальнішими були:«Веселі білки» Самарцева Григорія;«Сови» Сівчикова Микити;«Музика осені» Хаєцького Георгія;«Пізня осінь» Мусійчука Владислава.Учні 3-А класу декламували байку І. Крилова «Лисиця та виноград», представивши на своєму стенді соковиті грона винограду. Особливе захоплення журі викликали роботи:«Осіннє дерево бажань» Симонової Дарії;«Золотий корабель», «Парасолька для зайчика» та «Осіння річка» Ахметова Володимира;«Королева-осінь» Новікова Бориса;«Лісова галявина біля будиночка їжачка» Сидорової Таїсії;«Вінок для золотої осені» Марчука Кузьми;композиція Лисенко Ірини.Найоригінальніші роботи учнів 3-Б класу: «Осінній вітер» Москаленко Маргарити; «Осінь» Дворник Єлизавети; «Осінні квіти» Поліщук Дарії; аплікація Білоног Лідії «Чарівна пташка»; Протопопова Кирила «Золота осінь». Чудовою виявилася і колективна робота «Пишна осінь-чарівниця», «Осіння пора» Кияшенко Олени та композиція з квітів Коновалова Роберта.Учні 4-го класу оригінально та поетично представили композицію «Осінній дубок»:Осінній дубок.На узліссі стояв дубок,Він був схожий на великий грибок.І листочки його шелестіли,Немов би щось шепотіли.І ось настав їх час злітати,І потихеньку засинати.А дітки, жолуді його,Упали і до весни під снігом пролежали.І знов прийшла красуня-осінь,І все пофарбувала навкруги в барвисті кольори.Ось дубок наш постарівІ для діток він своїхПам’ять про себе зберіг.(Мех Єлизавета, Скутельник Катерина, Вознюк Андрій таЧайка Валентин).Учні 5-го класу представили свій осінній блюз «Вже брами літа замикає осінь». Ініціативу в оформленні композицій проявили Нозін А., Киричук Є., Буряк А., Істратій К., Беспрозванний В., Бриковець А., Бабич А., Чайка В.Учні 7-го класу також лірично представили свої композиції:Золота осінь принесла нам щедрих дарівЛистя багряне і настрій сонявий…Оригінальною виявилася композиція «Лев» Юрченко Насті і Стременової Євгенії.Учні 8-го класу представили колективну роботу «Осінній рай».Особливе захоплення викликала колективна творча робота учнів 9 класу «Серце осені з багряними краями». Найактивнішими у виготовленні композиції були: Кереновська Каріна, Верес Анастасія та Корнієнко Аліна.Неймовірні роботи учнів створили чудовий настрій всім учасникам свята в цей осінній день.