День Святого Миколая в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва

/Files/images/fotograf_novin/den_svyatogo_mikolaya_2017/68734808.jpg/Files/images/fotograf_novin/den_svyatogo_mikolaya_2017/40353878.jpg

Творчий вчитель працює в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва Козаченко Т.О. За фахом Тетяна Олександрівна вчитель математики. У 2011 році організувала роботу гуртка, на заняттях якого розвиває творчі здібності учнів: вихованці вишивають бісером, восени працюють з підручним матеріалом, взимку виготовлюють новорічні прикраси. Є в нашій школі і креативні батьки. Грицюк Ольга Олександрівна (мама учня 5 класу Грицюка Юрія) неперевершений кулінар і взагалі завзята людина.

І ось 15 грудня 2017 року напередодні Дня Святого Миколая Тетяна Олександрівна та Ольга Олександрівна організували та провели для учнів 5 класу майстер-клас по розпису імбирних пряників. Скільки ж радощів і гордості було у дітей, коли вони побачили результат своєї праці.

А ми батьки щиро вдячні Тетяні Олександрівні та Ользі Олександрівні за прекрасний захід.

/Files/images/fotograf_novin/den_svyatogo_mikolaya_2017/72188242.jpg /Files/images/fotograf_novin/den_svyatogo_mikolaya_2017/69968330.jpg