Посвята в першокласники

Давні і добрі традиції шанобливого ставлення до освіти живуть на теренах нашої школи. Тому саме 14 грудня 2017 року в День Пророка Наума в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва відбулася посвята в першокласники. За народними уявленнями, Наум – покровитель розуму, знань і доброчинства, ось чому цей день вважали сприятливим для початку навчання дитини. На святі учні першого класу продемонстрували свої таланти, здібності та завзяття, зустрілися з казковими героями. Родзинка свята – посвячення учнів в «однокашники». Відсьогодні усі вони не лише однокласники, а й однокашники! Тобто справжні друзі! А свято для дітей підготували їхні батьки, продемонструвавши приклад співпраці школи і родини.