22 січня - День Соборності України

/Files/images/соборність.jpg

22 січня 2018 року спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва долучилася до святкування Дня Соборності України. З метою формування національної свідомості учнів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів:
-виховні години у 1-4 класах «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»;
-тематичні години у 5-8 класах «Урок Соборності – єднання заради незалежності»;
- книжкова тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці «Соборна Україна: від ідеї до життя»;
- конкурс малюнків «Соборна Україна– це значить, що наша Держава – єдина!»
День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

/Files/images/P80122-135801.jpg/Files/images/DSCN2424.JPG /Files/images/DSCN1390.JPG /Files/images/P80122-135509.jpg