Весняний бал

30 травня 2018 року в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва відбувся Весняний балучнів 4 класу. Свято пройшло душевно, зворушливо та весело. Учні радували батьків, вчителів і гостей запальними танцями, щирими віршами і піснями. Найщиріші вітання майбутнім п’ятикласникам лунали від першого вчителя Куцоконь Н.О., директора школи Бриковець Н.А., вчителів, батьків.

Першу шкільну сходинку гідно подолано. Любі діти, ми бажаємо вам відпочити на канікулах і з новими силами повернутися в стіни школи учнями п’ятого класу та надалі бути взірцем у навчанні та вихованні!

/Files/images/IMG_7811.jpg /Files/images/IMG_7917.jpg /Files/images/IMG_7987.jpg /Files/images/IMG_8053.jpg