/Files/images/foto_vchitelv_nov/Ркі.jpg

/Files/images/gruden_2022/IMG_20221231_142540.jpg

Минув 2022 рік.

Мабуть, найстрашніший рік в історії людства. Україна і світ зіткнулися з жорстоким ворогом. Громадяни вільної і незалежної держави, нескорені українці, пліч- о -пліч стали на захист своєї країни, кожен на своєму фронті! Для нас цей фронт - освітній! І якою б запеклою не була війна, школярі повинні і,як показав досвід, хочуть здобувати знання! І це логічно! Адже саме їм, молодому поколінню , відбудовувати зранену Україну, перетворити її на сильну, багату, квітучу державу, якою вже сьогодні захоплюється весь світ!

Згадую лютий 2022, коли всі ми- вчителі, учні, батьки, незважаючи на страх і біль, підтримували один одного! І коли в укритті під час повітряної тривоги ти отримуєш дзвінок від своїх учнів з питанням:'' Як Ви?''( яке під час війни стало перевіркою людяності) ,то це дорого вартує!!! Згадую березень , коли ми зустрілися на онлайн-зборах всі: учні, вчителі, батьки і відкрили віконця,а ,може,й душі, щоб побачити один одного і розпочати навчання в умовах воєнного стану! Нам вдалося завершити 2022-2023 навчальний рік, і учні отримали грунтовні знання! Наші випускники 2022( для них цей період був чи не найважчим) успішно склали НМТ і обрали свою дорогу в житті!

У серпні ми разом- учні, вчителі, батьки- підготувалися до нового навчального року, разом підготували кабінети і укриття, і розпочали освітній процес в очному форматі! Ми- адміністрація сш 44 та управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації з метою забезпечення доступу всіх учнів до якісної освіти відкрили на базі школи 5(п'ять) класів дистанційної як окремої форми навчання!!!

У листопаді учителі, батьки та технічний персонал школи організували роботу Пункту Незламності!!! І весь цей час ми вчили і навчалися в класі , укритті, вдома!

Сьогодні я хочу подякувати всім учасникам освітнього процесу за МУЖНІСТЬ вчити і навчатися, за розуміння з пів слова і, навіть, без слова, за взаєморозуміння, підтримку, довіру і ВІРУ!!!

Віру у ПЕРЕМОГУ!!!

МИ завжди разом, бо тільки разом МИ -СИЛЬНІ, НЕЗЛАМНІ І НЕПЕРЕМОЖНІ!!!!!

З НОВИМ РОКОМ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!

З повагою, директор школи Наталія Бриковець.


Дорогі колеги!

Людина проводить на роботі більшу частину свого життя! Ми,освітяни, віддаємо всі свої сили підростаючому поколінню! Навчити, виховати, допомогти, підтримати, надихнути, підбадьорити—ось далеко неповний перелік завдань для Вчителя! Дякую всім і кожному за професіоналізм, чуйність, порядність, готовність прийти на допомогу і підставити надійне плече! Бажаю мирного неба,міцного здоров'я, благополуччя вам і вашим родинам! І разом до ПЕРЕМОГИ!!!


Шановні батьки!

Доводимо до вашого відома, що станом на 01 серпня 2022 року у школі облаштовано найпростіше укриття та отрима но висновок відповідних служб щодо його використання за умови укріплення зовнішньої стіни ( наразі проводяться роботи).

Відповідно до графіка органів управління освітою у липні проведено навчання адміністрації, а протягом серпня будуть проведено навчання педагогічних працівників закладу освіти щодо дій у надзвичайних ситуаціях, в тому числі воєнного характеру.

Перед початком навчального року класними керівниками будуть проведені інструктажі, навчання та відпрацювання з учнями дій у разі надзвичайних ситуацій, зокрема, сигналу "Повітряна тривога".

Наразі адміністрація та педагогічні працівники школи розробляють інструкції та порядок дій учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану відповідно до рекомендацій ДСНС.

Рішення щодо організації освітнього процесу в очному режимі буде прийнято засновником закладу освіти з урахуванням думки батьків учнів (проводяться опитування) та безпекової ситуації у місті Києві.

З повагою, адміністрація та педагогічний колектив школи.


Куди йти вчитися?

Наразі це питання актуальне як ніколи, адже багатьом школярам довелося залишити рідні домівки, або й з інших причин учні не зможуть сісти за парти. Але незважаючи на те, що в країні війна, діти мають право отримувати якісну освіту. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови №44 міста Києва разом з очною формою навчання забезпечує дистанційну форму здобуття освіти. У режимі онлайн уроків учні опановують матеріал з усіх навчальних предметів, які вивчаються у закладі загальної середньої освіти. Наразі у нашій школі дистанційно навчаються діти з тимчасово окупованих територій та діти, які перебувають за кордоном.

Шановні батьки! Якщо життєві обставини склалися так, що ваша дитина не має можливості навчатися offline, дружній та позитивно налаштований колектив учнів, вчителів та батьків спеціалізованої школи № 44 міста Києва чекає своїх учнів.

Детальна інформація:

289-77-85

school_44@ukr.net

wym-1659013601062

wym-1659013650288


Спілкуймося державною мовою!

Сьогодні у міському транспорті спостерігала як мама вчить сина, хлопчика 4 років, розмовляти українською мовою (сім`я російськомовна).

Не все йому вдається, але він дуже старається і як чітко, і голосно вимовляє кожне слово!

Пишаємося нашими маленькими громадянами! Спілкуймося державною мовою і все буде Україна!


Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови №44 міста Києва готується до нового навчального року.

Мине небагато часу і розпочнеться новий навчальний рік. Наше завдання сьогодні створити не лише комфортні, а й безпечні умови для учасників освітнього процесу.

Щиро дякую завідуючій господарством Бойцун Ользі Миколаївні, технічно-обслуговуючому персоналу, батькам учнів школи Бабіну Олексію Олександровичу, Тюріну Денису Володимировичу, Гуреєвій Тетяні Володимирівні, Цвелиху Ігорю Валентиновичу, Смагіну Сергію Миколайовичу, Копилову В'ячеславу Михайловичу, Степченку Дмитру Миколайовичу, Дяденку Олександру Миколайовичу, Полякову Анатолію Павловичу, Кіяшенку Сергію Анатолійовичу, Шевченку Констянтину В`ячеславовичу, Приходьку Юрію Євгеновичу, Приходько Олені Володимирівні, Гуреєву Сергію Юрійовичу, Савченку Валерію Володимировичу, Фещенку Олександру Миколайовичу, Фещенко Віті Вікторівні, Чайці Миколі Валентиновичу, Горобцю Сергію Івановичу та нашим дев`ятикласникам Цвелиху Данилу, Шевченку Іллі, Мендусю Сергію за активну участь у підготовці школи до нового навчального року.

Кiлькiсть переглядiв: 134

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.