Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва організовує здобуття освіти за наступними формами:

- інституційна: очна (денна), дистанційна (як окрема форма здобуття освіти)

- індивідуальна (сімейна, екстернатна).


Очна (денна) форма здобуття освіти- це спосіб організації навчання здобувачів освіти, що передбачає їх безпосередню участь в освітньому процесі.


Дистанційна форма здобуття освіти- це індивідуалізований процес здобуття освіти, який відбувається в основному за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників освітнього процесу у спеціалізованому середовищі, що функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій.


Екстернатна форма здобуття освіти (екстернат)- це спосіб організації навчання здобувачів освіти, за яким освітня програма повністю засвоюється здобувачем самостійно, а оцінювання результатів навчання та присудження освітньої кваліфікації здійснюються відповідно до законодавства.


Сімейна (домашня)- форма здобуття освіти- це спосіб організації освітнього процесу дітей самостійно їхніми батьками для здобуття формальної (дошкільної,повної загальної середньої) та/ або неформальної освіти. Відповідальність за здобуття освіти дітьми на рівні не нижче стандартів освіти несуть батьки. Оцінювання результатів навчання та присудження освітніх кваліфікацій здійснюються відповідно до законодавства.

Кiлькiсть переглядiв: 677

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.