/Files/images/pre.png /Files/images/1-15-e1482224989458.jpg /Files/images/grip.jpg


Інформація про кількість вільних місць по класах в спеціалізованій школі І - ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва станом на 08.01.2019 року

Перший клас - вільних місць немає

Другий клас - 6 місць

Четвертий клас - 10 місць

П`ятий клас - 4 місця

Шостий клас - 8 місць

Сьомий клас - 8 місць

Восьмий клас - 6 місць

Дев'ятий клас - 15 місць

Десятий клас - 14 місць

В спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва наявні наступні вакансії:

- двірника;

- робітника;

- медичної сестри;

- прибиральниці службових приміщень;

- заступника директора школи з навчально-виховної роботи.

Звертатися за телефоном 289-77-85


/Files/images/prevyu.jpg

ДОРОГІ ДІТИ, ШАНОВНІ БАТЬКИ, ВЧИТЕЛІ! АДМІНІСТРАЦІЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ № 44 МІСТА КИЄВА ЩИРО ВІТАЄ ВАС З НОВИМ 2019 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! БАЖАЄМО ВАМ МІЦНОГО ЗДОРОВ`Я, ЩАСТЯ, МИРНОГО НЕБА!


Новорічний калейдоскоп!

/Files/images/psiholog/photofacefun_com_1545932127.jpg /Files/images/psiholog/photofacefun_com_1545932176.jpg /Files/images/psiholog/photofacefun_com_1547024631.jpg /Files/images/psiholog/photofacefun_com_1547024697.jpg /Files/images/psiholog/photofacefun_com_1545932151.jpg /Files/images/psiholog/photofacefun_com_1547024668.jpg


Примірний перелік організацій та установ, служб підтримки постраждалих осіб, до яких слід звернутися у випадку домашнього насильства

 • До територіального органу поліції або за телефоном 102.
 • До центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.
 • До управління сім'ї та молоді районної, міської чи обласної держадміністрацій.
 • До громадських організацій, які надають допомогу постраждалим від насильства.
 • До психолога, соціального педагога, класного керівника тощо.
 • До близької людини.
 • На телефони «Гарячих ліній».

Безкоштовні телефонні «Гарячі лінії»

Національна дитяча «гаряча лінія» Центру «Ла Страда- Україна»: 0-800-500-333(для дзвінків з мобільного)

Дзвінки на лінію - безкоштовні як зі стаціонарних телефонів на всій території України, так і з мобільних усіх операторів. Консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи та соціальні працівники.

Національна «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству (консультації юриста, психолога, соціального педагога):

116-123 (цілодобово та безкоштовно з мобільних телефонів),

0-800-500-225 та 116-111

Можна отримати інформацію про організації та установи, до яких слід звернутися у конкретній ситуації, про перелік документів, які необхідно підготувати для звернення, поради щодо правильного їх складання, підтримку психолога анонімно у телефонному режимі, консультації та рекомендації юристів щодо конкретної ситуації.

Омбудсмен з прав дитини в Україні Микола Миколайович Кулеба:

(044) 255-64-50

Єдиний телефонний номер системи надання безоплатної правової допомоги:

Зателефонувавши зa номером 0 800213 103(безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів), можна отримати такі послуги:

 • інформацію про гарячі телефонні лінії з питань надання соціальних послуг та захисту прав людини, та установи, які опікуються відповідними питаннями;
 • безоплатну правову допомогу дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах;
 • правові консультації;
 • зв 'язатися з усіма центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги; отримати інформацію про їх місце знаходження, контактні номери телефонів, інші засоби зв 'язку.

/Files/images/psiholog/Hot_line_ukr.png

/Files/images/psiholog/25151948_927840930704768_1941532474455904102_n.png/Files/images/psiholog/C__Users_Sofiko_AppData_Local_Packages_Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c_LocalState_85699045-2fbc-444b-bcc7-9c83dda5a4f2.jpg


/Files/images/3_klas/1_RPGNcwp0R1dlFJi4YPG-wA.png/Files/images/3_klas/1171-kir_fb_graphics_1.png

Пам’ятка з профілактики кору.

Кір – це гостре високо контагіозне вірусне захворювання, яке відноситься до групи інфекцій дихальних шляхів, викликається вірусом кору. Передається повітряно-крапельним шляхом, проявляється гарячкою, катаральними явищами, висипкою на шкірних покривах та слизових оболонках щік у вигляді білих плям Філатова-Копліка.
До впровадження вакцини для профілактики кору (1968 рік) в нашій країні майже кожна людина хворіла на цю інфекцію, переважно у дитячому віці. Зазвичай, епідемії були сезонними, траплялися частіше у зимові та весняні місяці, повторювалися з інтервалами у 2-3 або 3-5 років. Кожного року у світі реєструвалося приблизно 130 мільйонів випадків захворювання на кір та до 4 мільйонів смертей, спричинених цією інфекцією. Захворюваність на кір в Україні до теперішнього часу характеризується періодичними епідемічними підйомами і спадами.
Вірус кору достатньо стійкий у навколишньому середовищі, при кімнатній температурі зберігається протягом декількох годин, поширюється при кашлі та чханні хворої людини. Кір належить до числа інфекцій з дуже легким крапельним механізмом передачі і масовою сприйнятливістю, тому рівень захворюваності знаходиться у прямій залежності від кількості неімунних (не щеплених) осіб. Після перенесеного захворювання зберігається тривалий імунітет. Діти, які народились від перехворілих матерів, нечутливі до кору перші 4 - 6 місяців життя, оскільки протягом цього періоду у крові зберігаються материнські антитіла.
Інкубаційний період для кору (період від моменту зараження до появи перших ознак захворювання, складає 8-17 днів). Хвороба розпочинається з незначного підвищення температури тіла, нежиті, першіння в горлі, покашлювання. На внутрішній поверхні щік біля корінних зубів з’являються утворення величиною з макове зерня, оточені червоною каймою, які мають назву плям Філатова-Коплика та мають діагностичне значення. Після катарального періоду, через 3-4 дні з’являється характерна висипка, яка характеризується етапністю висипання: спочатку за вухами, на обличчі, шиї, потім розповсюджується на верхню частину тулуба та руки, і лише потім на ноги. Обличчя стає набряклим, сльозяться очі, продовжуються виділення з носа. Може хвилеподібно підвищуватись температура тіла - до 40,5° С. Висипка тримається протягом 3-4 днів, а потім зникає у тому ж порядку, у якому з’являлася, залишаючи по собі пігментовані плями.
Хворий на кір небезпечний для оточуючих в останні 1-2 дні інкубаційного періоду, в катаральному періоді та перші 4 дні висипу. У кожного третього хворого вищевказане захворювання викликає ускладнення: пневмонію, отит та інші бактеріальні інфекції, може погіршуватись слух, спостерігатися розумова відсталість. Хворі на кір особливо чутливі до стрептококової інфекції. Внаслідок перенесеного кору може розвинутись енцефаліт чи паненцефаліт. Дуже небезпечний кір для вагітних жінок, оскільки може спричинити викидень чи патологічні зміни у розвитку дитини. Діагноз кір встановлюється на підставі характерних клінічних симптомів та лабораторного дослідження сироватки крові хворого на 4-7 день від моменту появи висипу по виявленню позитивних імуноглобулінів класу М позитивних до вірусу кору.
Єдиним надійним захистом від кору є вакцинація. У більшості країн світу з середини 60-х років або початку 70-х років розпочала проводитися планова вакцинопрофілактика кору. В СРСР вакцинопрофілактика кору в плановому порядку почала проводитися з 1967-1968 рр. З 1986 року запровадили ревакцинацію проти кору. Згідно з Календарем щеплень, затвердженим наказом МОЗ України від 16.09.2011 року №595 «Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів» планові щеплення проти кору проводяться дітям у віці 12 місяців та 6 років. Впровадження вакцинації проти кору, використання якісних та безпечних імунобіологічних препаратів дозволило зменшити захворюваність на кір у десятки та, навіть, тисячі разів: у 1963 році в м. Києві було зареєстровано 17652 випадків захворювання (1256,0 випадків на 100 тис. населення), у 2008 році - 9 випадків (0,32 на 100 тис. населення), тобто рівень захворюваності зменшився у 3925 разів. Багаторічні спостереження за проведенням імунізації доводять, що ускладнень після використання вакцини проти кору, зокрема трикомпонентної вакцини КПК (кір, краснуха, епідпаротит) у м. Києві не реєструється.

При виникненні вогнища кору в організованому колективі або за місцем проживання проводяться наступні протиепідемічні заходи: за контактними особами встановлюється медичне спостереження протягом 17-21 дня, в залежності від щеплювального статусу контактних осіб. Діти старші 1 року та особи у віці до 30 років, які не щеплені проти кору, не хворіли раніше на кір або не мають відомостей про щеплення за епідемічними показами підлягають щепленням проти кору протягом 72 годин з моменту контакту з хворим. Протягом всього періоду спостереження щоденно у приміщеннях проводиться вологе прибирання з застосуванням деззасобів та протяжне провітрювання. Перехворілі кором допускаються до відвідування дитячих дошкільних закладів та загальноосвітніх навчальних закладів після повного клінічного одужання.

Шановні батьки учнів навчального закладу!

Просимо звернути увагу на графік щеплень Вашої дитини:

якщо Ваша дитина у віці від 3 років до 6 років в її графіку має бути: 1 - щеплення проти туберкульозу (БЦЖ); 2 - щеплення проти дифтерії, правця, коклюшу та поліомієліту(АКДП+ІПВ/ОПВ); 3 - щеплення проти Гепатиту В; 4 - щеплення проти гемофільної інфекції (Нів); 5 - щеплення проти кору, паротиту і краснухи (КПК) 6 - 1,2,3 реакції Манту ( проводиться з 4 років).

2. Якщо Ваша дитина у віці від 6 років до 14 років в її графіку має бути: 1 - щеплення проти туберкульозу (БЦЖ); 2 - щеплення проти дифтерії, правця, коклюшу та поліомієліту(АКДП/АДП/АДП-м+ІПВ/ОПВ); 3 - щеплення проти Гепатиту В; 4 - щеплення проти гемофільної інфекції (Нів); 5 - щеплення проти кору, паротиту і краснухи (КПК); 6 - 11 реакцій Манту.
3. Якщо Ваша дитина у віці від 14 років до 16 роківв її графіку має бути: 1 - щеплення проти туберкульозу (БЦЖ); 2 - щеплення проти дифтерії, правця, коклюшу(АКДП/АДП/АДП-м); 3 - щеплення поліомієліту(ІПВ/ОПВ); 4 - щеплення проти Гепатиту В; 5 - щеплення проти гемофільної інфекції (Нів); 6 - щеплення проти кору, паротиту і краснухи (КПК); 7 - 11 реакцій Манту.
У разі відсутності будь-яких щеплень за віком просимо звернутися на прийом до дільничного лікаря для проведення чергового щеплення Вашій дитині.

КНП «ЦПМСД №1» Голосіївського р-ну м. Києва повідомляє про місце знаходження та графіки роботи кабінетів щеплень закладу згідно амбулаторій:

АЗП-СМ №3,6, вул. Якубовського 6, 2 поверх, кабінет № 220,

з понеділка по п’ятницю
графік роботи: Пн., Ср.з 9:00 до 14:00; Вт, Пт. з 9:00 до 17:00
АЗП-СМ №5, 7, вул.Заболотного 148А, 1 поверх, кабінет №4,
з понеділка по п’ятницю
графік роботи: щоденно з 9:00 до 14:00
АЗП-СМ №4, Вул. Набережно-Корчуватська 55/66, 1 поверх, кабінет №17,
з понеділка по п’ятницю
графік роботи: щоденно з 9:00 до 14:00

28 листопада 2018 року учні 7-9 класів школи взяли участь у географічному брейн-рингу. Захід підготувала вчитель географії Ярош Г.П.

/Files/images/breyn_ring/photofacefun_com_1543509705.jpg /Files/images/breyn_ring/photofacefun_com_1543509909.jpg/Files/images/breyn_ring/photofacefun_com_1543509542.jpg/Files/images/breyn_ring/photofacefun_com_1543509575.jpg/Files/images/breyn_ring/Fotoram.io.jpg/Files/images/breyn_ring/Fotoram.io (1).jpg /Files/images/breyn_ring/Fotoram.io (2).jpg /Files/images/breyn_ring/photofacefun_com_1543509646.jpg/Files/images/breyn_ring/photofacefun_com_1543509829.jpg

/Files/images/dr/cae71d605ec782dd3c3eadc00a25b979-a-456x256.jpg

/Files/images/dr/Image-070.jpg


/Files/images/dr/Снимок.PNG

/Files/images/dr/Fotoram.io.jpg/Files/images/dr/2.jpg /Files/images/dr/4.jpg /Files/images/dr/3.jpg

/Files/images/dr/den_gidnosti.jpg

Тиждень безпеки дорожнього руху в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва

/Files/images/dr/photofacefun_com_1542733851.jpg/Files/images/dr/photofacefun_com_1542734001.jpg/Files/images/dr/Fotoram.io (2).jpg/Files/images/dr/Fotoram.io (4.jpg

/Files/images/dr/111.png

/Files/images/dr/333.jpg /Files/images/dr/222.jpg

День української писемності та мови в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва

/Files/images/6_klas/Fotoram.io.jpg /Files/images/6_klas/4.jpg /Files/images/6_klas/3.jpg /Files/images/6_klas/6.jpg /Files/images/6_klas/5.jpg


/Files/images/0000084036-den-ukrainskogo-azyka-i-pismennosti.jpg

/Files/images/душа_народу.jpg

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».

За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця— письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова. Всесвітню славу Нестору принесла справа усього його життя – участь у літописанні Київської Русі. Він переробив зведення Никона (1073) та Іоанна (1093), опрацював низку нових усних і письмових джерел, довів розповідь до1113 року, надав їй літературної форми. Так на початку ХІІ ст. виникла перша редакція «Повісті минулих літ».

Колись цього дня віддавали до школи дітей. Батьки зі школи йшли до церкви та ставили свічку перед образом преподобного, вірячи, що він допоможе дитині вивчитися. І, що головне, вчитися все життя багато, старанно і завжди. Адже «користь від цього є велика», бо «Хто вчиться змолоду – не зазнає на старість голоду».

Традиційно, в День української писемності та мови покладають квіти до пам’ятника Несторові-літописцю, відзначають найкращих популяризаторів українського слова, заохочують видавництва, які випускають літературу українською мовою, проводять регіональні тематичні конкурси тощо, стартує конкурс знавців української мови імені Петра Яцика.

/Files/images/яцик.jpg

Петро Яцик – канадський підприємець українського походження, відомий меценат і філантроп. Зробив великий внесок у фінансування українознавства на Заході та в Україні. Завдяки П.Яцику відкрито спеціальний український відділ в Інституті ім. Гаррімана при Колумбійському університеті. За його допомогою видано багато наукових монографій з історії України, економіки, політології, медицини, етнографії. Сума його пожертв на українські інституції в західному світі перевищує 16 млн доларів.

Петра Яцика нагороджено «Почесною відзнакою Президента України» у 1996 році, а до самого вісімдесятиліття – орденом князя Ярослава Мудрого Указом Президента України Л.Д.Кучми.

Петро Яцик народився 7 липня1921 року у селі Верхнє Синьовидне, Сколівського району,Львівської області у заможній селянській родині, закінчив семилітню сільську школу, вчився на сільськогосподарських та залізничних курсах. Під час війни співпрацював з партизанами УПА. Після Другої світової війни опинився в таборі переміщених осіб у Німеччині, з якого переїхав до Канади. Працював на різних роботах. Він уперше виступив з пропозицією проведення в Україні мовного конкурсу серед молоді. Цю ідею підтримала Ліга українських меценатів, що об’єднує представників бізнесу багатьох країн світу. Вони надали спонсорську підтримку у проведенні конкурсу та нагородженні його переможців. Вагомий внесок у фінансуванні конкурсу зробив сам Петро Яцик.

Перший Міжнародний конкурс знавців української мови було проведено у 2002 році. 2003 року у Міжнародному конкурсі знавців української мови взяло участь 5 млн. осіб. Цей конкурс проходив уже без участі його ініціатора та мецената - Петро Яцик пішов із життя. За рішенням Ліги українських меценатів конкурсу було присвоєно ім’я Петра Яцика.

Вітаємо з Днем захисника України. Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть Вашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні.

/Files/images/Z-Dnem-zahysnyka-Ukrajiny.jpg


Святкування Дня захисника України

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу серед учнівської молоді протягом тижня в спеціалізованій школі І –ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва проведено ряд заходів:

12 жовтня 2018 року

ІІ Щорічний фестиваль патріотичної пісні та поезії, присвячений Дню захисника України. На святі був присутній учасник АТО, лейтенант медичної служби оперативного резерву Центру командування, лікар з медицини невідкладних станів Машков Віталій Вікторович, батько учениці 5 класу.

/Files/images/svyato/IMG-017c2c29f3a3fc6b0158bfa9f78e2b5a-V.jpg/Files/images/svyato/IMG-0286b57c6e5f340a882b7f8ea7576d1c-V.jpg/Files/images/svyato/IMG-09ed892102bc547d6d9e3f351ff80055-V.jpg/Files/images/svyato/IMG-106e9ec28b7152de4dc4c825131b9bdd-V.jpg/Files/images/svyato/IMG-14e0b8587ca23c6535c53748cba76fef-V.jpg/Files/images/svyato/IMG-20a809ee60d4ba10acbe8c9a2c771061-V.jpg/Files/images/svyato/IMG-224900f06cadd11ce174e5cda34dd4f3-V.jpg/Files/images/svyato/IMG-364f16368bec997f33ae2be6296fe3bb-V.jpg/Files/images/svyato/IMG-583a045be3aa24b46463d83596ced1f4-V.jpg/Files/images/svyato/IMG-5e9b04912388fa1168289cef25e3f5da-V.jpg/Files/images/svyato/IMG-655dacf13ef5ab87611ac71fdf368dbc-V.jpg/Files/images/svyato/IMG-6dc1c359d4e4472ea8f46d1462c14cc3-V.jpg/Files/images/svyato/IMG-6ee97ee5a53e58c7f04352c8742be064-V.jpg/Files/images/svyato/IMG-880bd551076e8a12b7ab953724e479ab-V.jpg/Files/images/svyato/IMG-8c8b85fb0d44edf392ad4dc506a8cb96-V.jpg/Files/images/svyato/IMG-9a59e0a0545dbdf317263335c23c21de-V.jpg/Files/images/svyato/IMG-ab6f1a6337702174b0cedea4b22e1175-V.jpg/Files/images/svyato/IMG-d2fb307f4905b49aeab89b4cc49b923e-V.jpg/Files/images/svyato/IMG-da50c2775ee1f113733fb2ea75436a21-V.jpg/Files/images/svyato/IMG-ee6c8ec48952855e198fd41a59292349-V.jpg/Files/images/svyato/viber image.jpg/Files/images/svyato/пупкывм.jpg/Files/images/svyato/явмвм.jpg


12 жовтня 2018 року

традиційним вже відбувся «Парад вишиванок», у якому щорічно беруть участь учнівський та педагогічний колективи школи та протягом тижня виставка дитячих поробок «Моя Україна».

/Files/images/vishivanka/IMG-8076a939c2bdeb0709b55375beb06991-V.jpg/Files/images/vishivanka/IMG-2ee9e87390aa0af47659e9399a5064a3-V.jpg

/Files/images/IMG-744ad54bfcb7f62beb694ec5ff84663c-V.jpg /Files/images/zmagannya/P81017-095613.jpg /Files/images/zmagannya/P81017-095630.jpg /Files/images/zmagannya/P81017-095637.jpg /Files/images/zmagannya/P81017-095640.jpg


11 жовтня 2018 року

спортивні змагання «Козацькому роду – нема переводу» між учнями 3, 4 класів. Учні брали участь в різних конкурсах, демонстрували своє вміння, спритність та силу волі. Перемогу здобув курінь «Хортиця».

/Files/images/zmagannya/1.jpg/Files/images/zmagannya/ц4сц.jpg

/Files/images/zmagannya/454.jpg/Files/images/zmagannya/12.jpg/Files/images/zmagannya/4557.jpg/Files/images/zmagannya/4цн цы.jpg/Files/images/zmagannya/IMG-1c56278592565698238fdb979a2e5adb-V.jpg/Files/images/zmagannya/IMG-820a6edf2d74661dcdb1a3bc0f07ebc3-V.jpg/Files/images/zmagannya/viber image.jpg/Files/images/zmagannya/ец пес ыу.jpg/Files/images/zmagannya/кепрк.jpg/Files/images/zmagannya/укп.jpg/Files/images/zmagannya/усыкпсеп.jpg/Files/images/zmagannya/уыепыы.jpg/Files/images/zmagannya/уысм п.jpg


11 жовтня 2018 року в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва відбулося засідання клубу батьківського спілкування на тему: "Родина, родина від батька й до сина". На засіданні обговорювалися питання взаємодії батьків та закладу освіти щодо виховання учнів. Викладач Київського військового ліцею імені Івана Богуна Грищук Анатолій Володимирович поділився педагогічним досвідом з цього питання.

/Files/images/breyn-ring/IMG-cd31a839234f9c601d8900c8bda400db-V.jpg /Files/images/breyn-ring/IMG-7f1eedec5bf9709fcdb9043597c985b6-V.jpg /Files/images/breyn-ring/IMG-2359c16aeb5a229cdef985a226486ea9-V.jpg /Files/images/breyn-ring/IMG-f5e92ef38133056d21f008400ec3c456-V.jpg /Files/images/breyn-ring/IMG-3c941c60f4e29c10468c740f3babbf20-V.jpg /Files/images/breyn-ring/IMG-70808e5c4252cbb0fe2aa45650149308-V.jpg /Files/images/breyn-ring/IMG-d54d177d01f026e4027241e17781cfa7-V.jpg /Files/images/breyn-ring/IMG-e93989b9212e6278b61cb62592baf242-V.jpg

З нагоди Дня працівників освіти в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва відбулася інтелектуально-розважальна гра брейн-ринг між командами учнів та вчителів.Перемогла дружба.


/Files/images/breyn-ring/20181004_143433.jpg /Files/images/breyn-ring/20181004_143308.jpg /Files/images/breyn-ring/20181004_143333.jpg /Files/images/breyn-ring/20181004_143431.jpg /Files/images/breyn-ring/20181004_145814.jpg /Files/images/breyn-ring/20181004_144652.jpg /Files/images/breyn-ring/20181004_150253.jpg /Files/images/breyn-ring/20181004_145718(0).jpg /Files/images/breyn-ring/20181004_150338.jpg

5 жовтня 2018 року у нашому навчальному закладі учні 8-10 класу спробували себе у ролі учителів у рамках проведення традиційного Дня учнівського самоврядування, приуроченого до Міжнародного Дня Вчителя. Старшокласники під керівництвом своїх педагогів провели уроки для учнів 2-4 класів.

/Files/images/uchn_vchitel/IMG-7bd85f13243b7da9c903f0f9bb61b2f9-V.jpg/Files/images/uchn_vchitel/IMG-8164c24ab65cd7a09949caf88696d380-V.jpg05 жовтня 2018 року

зустріч учнів початкових класів з отаманом Спілки вільних козаків Матвієнком Іваном Миколайовичем, бунчужним Кожедубом Андрієм Михайловичем, які розповіли школярам про героїчну сторінку української історії – славний період козаччини Запорізької Січі.

/Files/images/otaman/IMG-e40e6f7baeb8d66b1f19b8c578958d01-V.jpg

Нова українська школа в дії!

/Files/images/nova_shkola/P80927-082151.jpg /Files/images/nova_shkola/P80927-091014.jpg /Files/images/nova_shkola/P80927-090955.jpg /Files/images/nova_shkola/P80927-090708.jpg /Files/images/12345.jpg /Files/images/nova_shkola/P80927-090311.jpg /Files/images/nova_shkola/P80927-090221.jpg /Files/images/nova_shkola/P80927-085802.jpg /Files/images/nova_shkola/P80927-085711.jpg /Files/images/nova_shkola/P80927-085633.jpg /Files/images/nova_shkola/P80927-082901.jpg /Files/images/nova_shkola/P80927-082418.jpg /Files/images/nova_shkola/IMG-430f69a2e51d4e8b2c583a7acba29c95-V.jpg

/Files/images/vfDxPJaZcwo.jpg

Міжнаро́дний день гра́мотності— один із міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об'єднаних Націй. Цей день щорічно святкується 8 вересня.

Починаючи з 1966 року ЮНЕСКО відзначає Міжнародний день грамотності, намагаючись саме в такий спосіб привернути увагу суспільства й мобілізувати міжнародну суспільну думку, щоб збудити його інтерес і досягти активної підтримки зусиль, спрямованих на розповсюдження грамотності— однієї з головних сфер діяльності ЮНЕСКО починаючи з часів її першої Генеральної конференції в 1946 році. Традиція щорічно відзначати цей день започаткована відповідною рекомендацією Всесвітньої конференції міністрів освіти з ліквідації неграмотності, що відбулася в Тегерані у вересні 1965 року.

Мета Міжнародного дня грамотності— відзначити, що бути грамотним важливо для кожної людини та суспільства в цілому. Він підкреслює важливість грамотності та хоча б базової освіти як незамінних інструментів, що необхідні для побудови інтегрованого й мирного суспільства у XXI столітті.

Станом на 2006 рік 771 мільйон дорослих є неосвіченими, а приблизно 100 мільйонів дітей не ходять до школи. Величезна кількість і дітей, і молоді, і дорослих людей, охоплених шкільними й іншими освітніми програмами, не відповідають рівню, необхідному для того, щоб їх можна було вважати освіченими в умовах сьогоднішнього світу, який з кожним роком стає все складнішим. Отже, існує нагальна необхідність у розгортанні програм розповсюдження грамотності, які були б спрямовані на групи учнів, що вимагають до себе особливої уваги.

Протягом останніх десятиліть спостерігається значний прогрес у розповсюдженні грамотності. Зокрема, у 1950 році в половині країн світу 50% або більше дорослого населення (старших 15 років) були неграмотними. На сьогодні такий стан справ існує лише у 25 країнах світу, у решті країн рівень неграмотності населення в середньому не перевищує 10%. У 1970 році лише двоє з трьох жителів нашої планети були освіченими, у 1990 році— троє з п'ятьох, а станом на 2006 рік— четверо з п'ятьох.

На сьогодні майже чотири мільярди жителів нашої планети вміють читати й писати. Освічених людей із кожним роком стає все більше й більше, але боротьба з неуцтвом залишається надзвичайно складною та масштабною проблемою.

Міжнародний день грамотності— один із міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об'єднаних Націй. У цей день проводяться конференції та злети вчителів, найвидатніших педагогів нагороджують. Свято було запроваджене й святкується не тільки на честь тих, хто дав людству писемність, але й всіх, хто навчає дітей і молодь та розповсюджує грамотність.

З нагоди цього свята в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва учні пишуть диктанти з англійської та української мови.

Дорогі діти, шановні батьки та вчителі!

Щиро вітаю вас із Днем знань та початком нового 2018/2019 навчального року.

Для кожного сьогоднішній святковий день несе вир емоцій. Насамперед, це передчуття нового, очікування незвіданого, сподівання на здійснення мрій та реалізацію задумів.

Дорогі першокласники! Нехай ваш шлях буде захоплюючим, цікавим та надзвичайно пізнавальним, адже ви – першовідкривачі, ви даєте старт НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ. Цей навчальний рік є роком нових можливостей, партнерства і творчого зростання. Адже саме ми творимо Нову українську школу, ми творимо сучасну українську систему освіти.

Шановні батьки, учителі! На наших плечах лежить відповідальність виховати здорових і освічених молодих людей, які з часом понесуть наступним поколінням наше тепло, знання, мудрість і любов до рідного краю. Бажаю всім міцного здоров’я, моральних і фізичних сил, щоб у наш непростий час дарувати людяність і тепло нашим дітям. Нехай буде у ваших родинах достаток і мирне небо над головою!

/Files/images/1__veresnya/P80903-090446.jpg /Files/images/1__veresnya/P80903-085845.jpg /Files/images/P80903-093248.jpg /Files/images/1__veresnya/P80903-102806 (2).jpg /Files/images/1__veresnya/фото 2.jpg /Files/images/1__veresnya/P80903-090454.jpg /Files/images/1__veresnya/P80903-093656.jpg /Files/images/1__veresnya/P80903-093343.jpg /Files/images/1__veresnya/P80903-100811.jpg /Files/images/1__veresnya/P80903-093857.jpg


З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

/Files/images/Ind_ Day3.jpeg

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров'я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях!


З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

/Files/images/44157671832_fc9b9a21e0_o.jpg

Адміністрація та учительський колектив спеціалізованої школи І - ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва щиро вітає батьків та учнів з Днем Державного Прапора України.

Державний прапор - це символ духу та свободи нашої країни. Бажаємо, щоб небо над головою було завжди ясним і блакитним, а урожай щедрим і багатим.


Найщиріші вітання

з 2018-2019 навчальним роком!

Розпочинається новий навчальний рік. А розпочинається він у Новій Українській Школі. Державою передбачено повне забезпечення освітнього процесу в 1 класах, адже в новій українській школі повинно все бути сучасне. Ось і спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва отримала нові сучасні антисколіозні парти, фліпчарт, набори лего «Шість цеглинок», проекторViesSonic, пристрій копіювальний багатофункціональний Epson.

З метою безпеки освітнього процесу заклад забезпечений відеореєстратором з монітором.

Ми щиро вдячні управлінню освіти Голосіївського району за такі чудові подарунки та чекаємо нових сюрпризів.

/Files/images/IMG-5bcedd0983d0162609616a30f4baa4b1-V.jpg

/Files/images/nush/IMG_20180823_100614.jpg/Files/images/nush/IMG_20180823_100634.jpg/Files/images/nush/IMG_20180823_100657.jpg


Літо - час відпусток і літніх канікул, проте не для адміністрації та вчителів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови міста Києва № 44. Адже з 1 вересня стартує навчання за новими стандартами. Тож до Нової Української школи слід належно підготуватися.

/Files/images/nush/IMG_20180823_094748.jpg/Files/images/nush/IMG_20180823_094827.jpg

/Files/images/nush/IMG_20180823_102833.jpg/Files/images/nush/IMG-0acf9e195a6b64eb41565219e447cf18-V.jpg/Files/images/nush/IMG-20474e0ace02a03fb919237f6d8db049-V.jpg/Files/images/nush/IMG-2913f88294a02a579b003496ae52d208-V.jpg/Files/images/nush/IMG-378e878ddb23091f1253ed6f5a79ec9a-V.jpg/Files/images/nush/IMG-430f69a2e51d4e8b2c583a7acba29c95-V.jpg/Files/images/nush/IMG-5d0cbb0dcab16b3ea470487fe7fad487-V.jpg/Files/images/nush/IMG-f9c1e31415273f4146fd01d397502236-V.jpg/Files/images/82616694.png

Свято останнього дзвоника – 2018

Є святкових днів багато

На листках календаря

А між ними й наше свято

День останнього дзвінка

Закінчився ще один навчальний рік. Він приніс нові знання, нові перемоги і досягнення.

31 травня 2018 року в спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва відбулося свято останнього дзвоника, який сповістив учнів про завершення навчального року.

Як швидко рік навчальний промайнув

Повірити так важко в це відразу

І ми сьогодні всі зібрались тут

Останній дзвоник святкувати разом.

Цей день важливий для кожного з нас: для дітей це нова валіза знань за плечима, для вчителів гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослими на рік.

/Files/images/IMG-bf2492775fa428e6b6cec4fbd78ed6c3-V.jpg


/Files/images/протокол 3.jpg

Результати вибору електроних версій підручників для 1 класу

/Files/images/протокол 0.jpg

/Files/images/протокол.jpg/Files/images/big_den_pamiati.jpg

Щиро вітаємо вас, шановні ветерани, із Днем Перемоги!

Міцного здоров’я вам, чудового настрою в цей святий і сумний для всіх нас день. Хай не болять ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у ваших оселях.

Пишаємося тим, що ви зробили для Перемоги!

Ми свято шануємо пам'ять усіх,

Хто власним життям нашу юність зберіг,

Хто впав за свободу у грізну годину

За землю священну, за Україну!

/Files/images/den-peremohy.jpg

Зустрічі з експертами Світового банку

12 квітня 2018 року експерти Світового банку відвідали спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва в рамках співпраці Світового банку та Міністерства освіти і науки України. Під час зустрічі гості ознайомилися з освітнім процесом у школі. 18 квітня 2018 року школа приймала освітню делегацію з Малайзії.

/Files/images/20180418_112719.jpg /Files/images/20180418_125458.jpg /Files/images/20180418_113213.jpg /Files/images/42.jpg /Files/images/23.jpg /Files/images/5.jpg

17 квітня 2018 року представники Голосіївського району начальник управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Полторак Г.М., директор спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 міста Києва, президент асоціації керівників шкіл міста Києва Федунова Т.М., директор спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва, віце-президент асоціації керівників шкіл України Бриковець Н.А. взяли участь у зустрічі експертів Світового банку з представниками Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, начальниками управлінь освіти та керівниками навчальних закладів. На зустрічі було представлено звіт Світового банку про розвиток освіти та досвід Малайзії у впровадженні реформ в освіті.

/Files/images/30729976_2051455068262241_8402677904839802880_n.jpg

«Діалог держав: партнерство в освіті»

22 березня 2018 року команда учнів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва взяла участь у конкурсі-фестивалі «Діалог держав: партнерство в освіті» під гаслом «Україна – це Європа», присвячений Дню Європи в Україні. Команда презентували сценічний виступ, що продемонстрував знання учнями історії, культури, побуту, звичаїв та традицій Італії.

/Files/images/44 Діалог держав.jpg

Декада іноземних мов

З 05.03.2018 по 16.03.2018 у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва проведено декаду з іноземних мов.
Протягом декади було проведено багато цікавих розвиваючих та розважальних заходів для учнів 1-9 класів. Декада розпочалася конкурсом на кращих знавців англійської мови (4 клас) та конкурсом на кращих перекладачів, у якому брали участь учні 6-7 класів.
Особливо яскравим заходом став Брейн-Ринг англійською мовою (учасники учні 7-го класу) .
Конкурс Miss-Beauty - 2018 продемонстрував таланти чарівних дівчаток - учениць 7-8 класів.
Протягом декади змагались кращі сканвордисти 4-8 класів. Також було проведено конкурс стінгазет, який продемонстрував оригінальні творчі задуми учнів.
Учні молодших класів були у захваті від зустрічі на уроках із учителями-старшокласниками, які демонстрували навички вільного говоріння англійською мовою (4-8 класи). Декада стала своєрідним калейдоскопом із відео та аудіо уроків, демонстрацією творчих проектів та проведенням конкурсів.
Завершальним заходом став Non-Stop концерт за участі учнів 2-8 класів (вчитель Гриценко О. Ю) та презентація вистави «Попелюшка» учнями 9-го класу (вчитель Бриковець Н. А)

/Files/images/1Ф.jpg/Files/images/2ф.jpg/Files/images/3ф.jpg/Files/images/4ф.jpg/Files/images/5ф.jpg/Files/images/6ф.jpg/Files/images/8ф.jpg /Files/images/12ф.jpg/Files/images/11ф.jpg

Відкриття декади української мови та літератури

Вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка

Роль Т. Г. Шевченка в історії українського народу неоціненна. Якби не було Шевченка, чи жили б ми сьогодні в незалежній державі? Якби не було Шевченка, якою мовою ми б зараз розмовляли?
Тарас Шевченко не тільки геніальний поет, прозаїк і драматург, не тільки основоположник нової української літератури та літературної мови, не тільки геніальний художник. Його значення в житті українського народу значно більша. Влучними з цього погляду є слова Є. Маланюка:
«Не поет – бо це до болю мало,
Не трибун – бо це лиш рупор мас.
І вже менше за все «Кобзар» Тарас»
- Він ким зайнялось і запалало.
З метою вшанування пам'яті Т. Г. Шевченка та з нагоди відзначення 204 – річниці з дня народження поета 13 березня 2018 року в спеціалізованій колі І –ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва була проведена урочиста лінійка «Хай вічно сяє Шевченкова весна».
Вушкаленко Єлисей та Симонов Данило – ведучі свята – запросили учнів до участі торжества безсмертного Шевченківського слова
Учні 5 – 7 класів прочитали вірші Тараса Шевченка. Дзвінко лунали пісні «Зацвіла в долині червона калина», «Відкриваю кобзар і душею радію».
Учні школи мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідного слова, вшанували пам'ять Великого Кобзаря

/Files/images/P80313-112530.jpg

/Files/images/P80313-112551.jpg/Files/images/P80313-113827.jpg /Files/images/P80313-113123.jpg /Files/images/P80313-112438.jpg

/Files/images/завантаження.png

ВІТАЄМО!!!

Переможця ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Симонов Данило - 9 клас - ІІІ місце

/Files/images/соборність.jpg

22 січня – День Соборності України

22 січня 2018 року спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва долучилася до святкування Дня Соборності України. З метою формування національної свідомості учнів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів:
-виховні години у 1-4 класах «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»;
-тематичні години у 5-8 класах «Урок Соборності – єднання заради незалежності»;
- книжкова тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці «Соборна Україна: від ідеї до життя»;
- конкурс малюнків «Соборна Україна– це значить, що наша Держава – єдина!»;
День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

/Files/images/P80122-135801.jpg

/Files/images/DSCN2426.JPG

/Files/images/DSCN2424.JPG


Дякуємо School Champion за наш сайт!

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
рейтинг0
відповіді1
перегляди74
рейтинг0
відповіді1
перегляди83
рейтинг0
відповіді1
перегляди73
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.