Профорієнтація учнів 11 класу

Масштабною та змістовною видалася екскурсія учнів 11 класу до Київського національного університету культури і мистецтв.

Студенти університету показали кабінети , де відбувається навчання та розповіли про можливості отримання професій, яким навчають в університеті. Дуже вразили самі кабінети ,їх дизайн, розроблений на високому рівні, що робить ще більше комфортним навчання. Неочікованою подією стала зустріч учнів з Михайлом Поплавським. Його відкритість і позитив одразу підкорили молодь і налаштували на відверте спілкування. Михайло Михайлович розповів свою історію життя, як він прийшов до успіху, який має зараз. Учням дуже сподобалось спілкування з ним, яке пройшло з легкістю та зацікавленістю. Всі отримали чимало вичерпних відповідей на поставлені запитання щодо навчального процесу і професійних можливостей. На згадку про зустріч Михайло Поплавський подарував кожному відвідувачу екземпляр своєї книги: М.Поплавський «Формула лідера».

/Files/images/1_klas/IMG-19430e10148eab6feab0fae67a9c4d8a-V[1].jpg