Актив учнівського самоврядування

Президент – Хоменко Інеса Прем’єр-міністр – Папроцька Олександра
Міністерство культури Міністерство освіти Міністерство внутрішньо - шкільних справ Міністерство охорони здоров’я, екології та відпочинку Міністерство суспільно-корисних справ Міністерство спорту Міністерство інформації
Участь у позакласних заходах, сприяння в організації та відвіданню культурних заходів, музеїв, театрів. Сприяння навчанню: індивідуальні консультації, предметні тижні, олімпіади. Контроль за якістю чергування по школі. Контроль за відвідуванням учнями уроків, виховання культури спілкування, загальношкільні лінійки, зовнішній вигляд учнів. Організація вечорів відпочинку, свят, екскурсій, походів, днів здоров’я. Піклування про молодших школярів, допомога ветеранам, одиноким, акції матеріальної допомоги дітям. Організація спортивних змагань та участь у них, допомога в організації олімпійських уроків. Висвітлення життя школярів, питань шкільного самоврядува-ння.
Лук’янець Марія, Сотник Іра, Приходько Марія, Дудар Вікторія, Гавриш Орися, Гавриш Марія, Луба Віолета Корубко Анна, Чернієнко Олександра, Невгадовська Марія Шафранова Анастасія, Ахметова Валя, Романенко Анастасія Фатєєв Олег, Юрченко Анастасія, Луковина Анатолій Кучеренко Дмитро, Яковенко Антон, Кулібаба Дарія, Безлюда Дарія Піонтківська Катерина, Русіна Ілона, Коваль Олександра, Стременова Євгенія, Дешкіна Юлія Швардак Олександра, Вадатурський Олександр, Кулібаба Анастаія