Бриковець Наталія Анатоліївна

/Files/images/DSC02146.JPG

Вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Педагогічний стаж - 25 років. У школі працює з 1997 року. Віце-президент асоціації керівників шкіл України. Докладає максимум зусиль для покращення матеріально-технічної та навчально-методичної бази школи. Пріоритетними напрямками роботи є: впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес; створення умов для самореалізації обдарованих і здібних школярів. Нагороди: грамоти РУО, МОН, РДА, подяка КМДА.

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Нікітіна Тетяна Миколаївна

/Files/images/foto_vchitelv_nov/photo_2022-02-15_14-20-30.jpg

Вчитель біології, спеціаліст вищої категорії. Педагогічний стаж - 19 років. У школі працює з 2003 року. Творча, креативна, відповідальна. Впровадила у виховну роботу школи проектні технології, завдяки яким учні розвивають пізнавальні інтереси та критичне мислення, вчаться працювати в команді та орієнтуватися в сучасному інформаційному просторі. Забезпечує високий рівень навчальних досягнень з біології. ЇЇ учні є призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та МАН. Нагороди: грамоти Департаменту освіти і науки молоді і спорту, РУО.

Ковальова Олександра Миколаївна - заступник директора школи з навчально-виховної роботи, вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Педагогічний стаж - 33 роки.

Давиденко Валентина Володимирівна - заступник директора школи з виховної роботи, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії. Педагогічний стаж - 23 роки.