Бриковець Наталія Анатоліївна

/Files/images/DSC02146.JPG

Вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Педагогічний стаж - 25 років. У школі працює з 1997 року. Віце-президент асоціації керівників шкіл України. Докладає максимум зусиль для покращення матеріально-технічної та навчально-методичної бази школи. Пріоритетними напрямками роботи є: впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес; створення умов для самореалізації обдарованих і здібних школярів. Нагороди: грамоти РУО, МОН, РДА, подяка КМДА.

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Вакуленко Світлана Вікторівна

/Files/images/foto_vchitelv_nov/240656648_325979705984314_9139260024914240987_n.jpg

Вчитель української мови та літератури, спеціаліст І категорії. Педагогічний стаж - 25 років. Забезпечує високий рівень викладання навчальних предметів. Компетентний та принциповий адміністратор. Виявляє високий рівень професіоналізму, ініціативи та творчості. Організовує поточне і перспективне планування діяльності педагогічного колективу, координує роботу вчителів-філологів. Здійснює постійний контроль за якістю освітнього процесу в школі та об`єктивністю оцінки результатів навчальної підготовки учнів. У школі працює з 2014 року. Нагороди: грамота РУО.

Заступник директора школи з виховної роботи Нікітіна Тетяна Миколаївна

/Files/images/DSC02103.JPG

Вчитель біології, спеціаліст вищої категорії. Педагогічний стаж - 19 років. У школі працює з 2003 року. Творча, креативна, відповідальна. Впровадила у виховну роботу школи проектні технології, завдяки яким учні розвивають пізнавальні інтереси та критичне мислення, вчаться працювати в команді та орієнтуватися в сучасному інформаційному просторі. Забезпечує високий рівень навчальних досягнень з біології. ЇЇ учні є призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та МАН. Нагороди: грамоти Департаменту освіти і науки молоді і спорту, РУО.

Коментарi