«І чужому научайтесь
Й свого не цурайтесь.»
Т. Шевченко

Про впровадження в практику роботи школи Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України»

Хто не знає жодної іноземної мови, той не знає нічого зі своєї рідної мови.
Адже порівнюючи мови, ми можемо вловити мелодійність італійської і української мов, стислість англійської мови, чіткість німецької.
Сьогодні іноземна мова відіграє важливу роль у нашому житті, і тому коли в 1991 році школа стала спеціалізованою з поглибленим вивченням англійської мови, ми почали працювати над введенням німецької мови, згодом італійської мови - для викладання якої були складені програми вчителями школи та викладачами КНУ імені Тараса Шевченка.
Вивчення іноземних мов сприяє позитивному ставленню до мови як засобу спілкування, поваги до народу, носія цієї мови, толерантного ставлення до його культури, звичаїв і способу життя.
Але дуже важливо не втратити своєї самобутності, неповторності, толерантності, пам’ятати, що Україна – це держава з славним героїчним минулим, майбутнє якої творити нашим дітям.
З цією метою в нашому навчальному закладі велика увага приділяється національно - патріотичному вихованню. Щороку проводиться ряд традиційних позакласних заходів, зокрема, Свято 1 вересня – під вишитими рушниками в Країну знань, Український ярмарок, Козацькому роду нема переводу.
У 2014 році школа стала учасником Всеукраїнського науково- педагогічного проекту «Інтелект України».

Метою Всеукраїнського науково- педагогічного проекту « Інтелект України» є впровадження в національний освітній простір системи пошуку, навчання та виховання здібних і обдарованих дітей і учнівської молоді, формування їх національної свідомості.
Проект надає можливість не лише поглиблено вивчати іноземні мови, як це передбачено навчальними планами спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов, а й розширити знання учнів з предметів математичного та суспільно-природничого циклу завдяки спеціально розробленому навчально - методичному забезпеченню основних предметів та введенню додаткових предметів таких як « Навчаємося разом», « Еврика» тощо.
Програма отримала схвалення у всіх учасників навчально- виховного процесу. А батьки учнів, які навчаються за навчальними планами Всеукраїнського науково - педагогічного проекту хочуть поділитися з вами своїми враженнями.

Кiлькiсть переглядiв: 1904