ВІТАЄМО!!!

Симонова Данила, учня 9 класу, за ІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології,
ШКОЛА М. КИЇВ № 44
Швардак Олександру, ученицю 8 класу, за ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії,
ШКОЛА М. КИЇВ № 44
Скутельник Катерину, ученицю 4 класу, за І місце в районному та ІІ місце в міському етапі XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика ШКОЛА М. КИЇВ № 44
Беспрозванного Владислава, учня 5 класу, за ІІІ місце в районному етапі VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаШКОЛА М. КИЇВ № 44
Скопиченко Марію, ученицю 7 класу, за ІІІ місце в районному етапі VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса ШевченкаШКОЛА М. КИЇВ № 44

ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ТА МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАНЬ

Мендусь Сергій

школа № 44

2 місце на XVIIIвсеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби пам'яті комісара-ковпаківця Героя Радянського Союзу С.В.Руднєва серед юнаків у ваговій категорії 29 кг.

IIIмісце у ваговій категорії 29 кг. 2008 р.н. народження уXII всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби, присвяченому майстрам спорту Гайсинщини

Захарченко Артем

школа № 44

учасник всеукраїнського дня ДЗЮДО в Києві 32 кг. За IIIмісце у відкритому турнірі з дзюдо спортивного клубу «Іппон-Київ» серед 2007 р.н.
2008-2009 р.н. за I місце у відкритій першості КДЮСШ «Школа Спорту» з дзюдо у ваговій категорії до 38 кг.

Попроцка Олександра

школа № 44

за III місце у відкритому чемпіонаті КДЮСШ № 14 м. Києва з дзюдо серед юнаків та дівчат 2006,2007,2008-2009 р.н. у ваговій категорії 40кг.
2008-2010 за 1 місце у відкритій першості КДЮСШ «Школа Спорту» з дзюдо у ваговій категорії до 35 кг.

Юрченко Настя

школа № 44

Бальні танці ll місце Київ (Юніори)lDклас
Бальні танці lмісце Донецьк (Ювенали)llE клас 2014
Бальні танці l місце Донецьк (Ювенали) llН клас 2013
Бальні танці ll місце Донецьк (Ювенали) llEклас 2013
Бальні танці lV місце Київ (Юніори) lDклас 2016
Бальні танці Vll місце Київ (Юніори) lDклас 2017
Бальні танці lмісце Донецьк (Ювенали) llEклас 2014

Стременова Євгенія – Плавання lllмісце Дрогобичі 2017

школа № 44

ПіонтковскаяЄкатерина – Художня гімнастика ((30 медалей) Міста – Вінниця, Харків, Київ, Житомир

школа № 44

Коваль Олександра

школа № 44

За активну участь по турніру футбол, піонер бол, настільний теніс у християнському таборі „Джерело надії“ місто Переяслов Хмельницькому 2017
Національний олімпійський комітет України Києва міське відділення від імені олімпійської родини міста Києва. Висловлює подяку родині Коваль за здоровий спосіб життя та підтримку олімпійського руху м. Київ 2017
Кiлькiсть переглядiв: 134

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.