Алоянц Еллада Арташесівна

/Files/images/Алоянц.JPG

Вчитель англійської та німецької мов. Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Педагогічний стаж - 43 роки. В школі працює з 2000 року. Керівник методичного об`єднання вчителів філологів.
Її учні щорічно є переможцями ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та МАН, випускниця 2010 року отримала 200 балів на ЗНО з англійської мови. Випускники 2016-2017 року за результатами ЗНО отримали 190-196 балів з англійської мови.
Постійний член журі районних олімпіад та конкурсу МАН з іноземних мов та член журі конкурсу "Учитель року".
Протягом багатьох років є активним членом міжнародної організації IATEFL, діяльність якої здійснюється при підтримці Британської Ради в Україні. Бере участь в регіональних, національних і міжнародних конференціях IATEFL і виступає з презентацією програми, яка присвячена проблемі високоякісної освіти і навчанню іноземних мов у нашій країні. Має ряд публікацій в журналах IATEFL, English Language and Culture Weekly та English Plus.
Нагороди: грамоти департаменту освіти науки молоді та спорту, РУО, подяка Департаменту освіти і науки молоді та спорту.

Гриценко Олена Юріївна

/Files/images/Гриценко.JPG

Вчитель англійської мови. Спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Педагогічний стаж - 29 років. У школі працює 1997 року. Використовуючи компетентністний підхід у викладанні, забезпечує оволодіння учнями вміннями і навичками у всіх видах мовленнєвої діяльності.
ЇЇ учні є переможцями ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та МАН. Нагороди: грамоти РУО.

Левченко Анастасія Миколаївна

/Files/images/Левченко.JPG

Вчитель італійської та англійської мов. Педагогічний стаж - 3 роки. В школі працює з 2015 року. Педагогічне кредо: Учень - це не посудина, яку потрібно наповнювати, це факел, який требя запалити! Організатор проведення позашкільних конкурсів з англійської мови: "Puzzle", "Олімпусик". Позакласна робота з іноземних мов сприяє оволодінню учнями знань про культуру, історію, традиції країн мова яких вивчається.

Керівник театрального гуртка «Сузір'я». Мета гуртка – формування пізнавальних, практичних, творчих, соціальних компетентностей в процесі занять театральним мистецтвом. Працює керівником гуртка з 2015 року.

Колмаченко Валентина Сергіївна

/Files/images/Колмаченко.jpeg


Вчитель української мови та літератури. Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Педагогічний стаж - 47 років. У школі працює з 1994 року. Методичні розробки уроків друкувалися у педагогічній пресі та вийшли окремим виданням. Її учні є призерами Всекраїнських учнівських олімпіад та конкурсів з навчальних предметів. Нагороди: грамоти РУО, Департаменту освіти і науки молоді та спорту, "Відмінник освіти України".

Козаченко Тетяна Олександрівна

/Files/images/Козаченко.png

Вчитель математики та трудового навчання. Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Педагоігчний стаж - 36 років. У школі працює з 1998 року. Керівник методичного об`єднання вчителів фізико-математичних та суспільно-природничих дисциплін. Має друковані роботи в педагогічній пресі. Нагороди: грамоти РУО, Департаменту освіти і науки молоді та спорту, подяка Департаменту освіти і науки молоді та спорту, почесна грамота МОН.
Керівник гуртка з бісероплетіння «Чарівний світ бісеру». Мета гуртка – формування пізнавальних, практичних, творчих, соціальних компетентностей шляхом створення умов для самореалізації дитини засобами бісероплетіння. Працює керівником гуртка з 2010 року.

Ярош Ганна Петрівна

/Files/images/Ярош1.JPG

Вчитель географії. Спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Педагогічний стаж - 25 років. У школі працює з 1992 року.
Педагогічне кредо: «Щоб бути гарним вчителем, потрібно любити те, що викладаєш, і любити тих, кому викладаєш». Пріоритетом у викладанні вбачає реалізацію потреб кожної дитини у пізнанні, самоствердженні, самореалізації. ЇЇ учні виявляють високий рівень навчальних досягнень з географії та є призерами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з георгафії.
Нагороди: грамоти РУО, Департаменту освіти і науки молоді та спорту.

Морозова Анна Дмитрівна

/Files/images/vchitel_trenng/viber image 2019-05-20 , 22.45.01.jpg

Вчитель фізики, астрономії, хімії, інформатики. Спеціаліст ІІ категорії. Педагогічний стаж - 6 років. У школі працює з 2017 року. Використовує інтерактивні методи роботи на уроках. Має друковані статті в журналах та інтернет ресурсах, підтверджені сертифікатом.

Господарук Інна Павлівна

/Files/images/Інна.JPG

Вчитель історії та правознавства. Педагогічний стаж - 2 роки. У школі працює з 2016 року. Вимоглива, відповідальна, креативна. Значну увагу приділяє позакласній роботі з навчальних предметів. Педагогічне кредо вчителя: "Щоб мати право вчити інших, потрібно постійно вчитися самому".

Куцоконь Наталія Олександрівна

/Files/images/куцоконь.JPG


Вчитель початкових класів. Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Педагогічний стаж 36 років. У школі працює з 1995 року. Керівник методичного об`єднання вчителів початкових класів.
Перший вчитель в Голосіївському районі, яка розпочала навчання учнів за програмою Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України». Керівник та організатор проведення позашкільних конкурсів з навчальних предметів «Колосок», «Патріот», «Соняшник», "Sunflower". Щорічно учні Куцоконь Н.О. є призерами Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.
Нагороди: грамоти РУО, Департаменту освіти і науки молоді та спорту, МОН України, "Відмінник освіти України".

Кожедуб Валентина Іванівна

/Files/images/Кожедуб.JPG

Вчитель початкових класів. Спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Педагогічний стаж - 37 років. У школі працює з 2012 року. Працює за програмою "Інтелект України". Забезпечує високий рівень викладання навчальних предметів. Організатор проведення позашкільних конкурсів з навчальних предметів "Патріот", "Геліантус", "Кенгуру". Нагороди: грамоти РУО, Департаменту освіти і науки молоді та спорту, почесна грамота МОН, "Відмінник освіти України".

Гнєздова Вікторія В`ячеславіна

Воровченко Алла Олександрівна

школа № 44

Вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури. Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. Педагогічний стаж - 30 років. У школі працює з 1991 року. Творчо працюючий вчитель, який вміло використовує свої знання. Нагороди: грамоти РУО, ГУОН, РДА, подяка КМДА.

Ткачук Вікторія Миколаївна

/Files/images/Изображение3 052.jpg

Керівник гуртка із шахів "Срібна тура". Метою шахового гуртка є формування компетентностей особливості виховання засобами шахової гри шляхом поєднання й практичної реалізації знань, умінь і навичок, досвіду. Працює керівником гуртка з 2016 року.

Кiлькiсть переглядiв: 1743

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.