Алоянц Еллада Арташесівна

/Files/images/Алоянц.JPG

Вчитель англійської та німецької мов. Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Педагогічний стаж - 43 роки. В школі працює з 2000 року. Керівник методичного об`єднання вчителів філологів.
Її учні щорічно є переможцями ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та МАН, випускниця 2010 року отримала 200 балів на ЗНО з англійської мови. Випускники 2016-2017 року за результатами ЗНО отримали 190-196 балів з англійської мови.
Постійний член журі районних олімпіад та конкурсу МАН з іноземних мов та член журі конкурсу "Учитель року".
Протягом багатьох років є активним членом міжнародної організації IATEFL, діяльність якої здійснюється при підтримці Британської Ради в Україні. Бере участь в регіональних, національних і міжнародних конференціях IATEFL і виступає з презентацією програми, яка присвячена проблемі високоякісної освіти і навчанню іноземних мов у нашій країні. Має ряд публікацій в журналах IATEFL, English Language and Culture Weekly та English Plus.
Нагороди: грамоти департаменту освіти науки молоді та спорту, РУО, подяка департаменту освіти молоді та спорту.

Гриценко Олена Юріївна

/Files/images/Гриценко.JPG

Вчитель англійської мови. Спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Педагогічний стаж - 29 років. У школі працює 1997 року. Використовуючи компетентністний підхід у викладанні, забезпечує оволодіння учнями вміннями і навичками у всіх видах мовленевої діяльності.
ЇЇ учні є переможцями ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та МАН. Нагороди: грамоти РУО.

Береза Оксана Миколаївна

/Files/images/Береза.JPG

Вчитель англійської мови. Педагогічний стаж - 6 років. У школі працює з 2017 року. Має досвід роботи незалежного перекладача та дипломатичної роботи в США.
Забезпечує належний рівень викладання предмету та залучає учнів до діалогу культур

Левченко Анастасія Миколаївна

/Files/images/Левченко.JPG

Вчитель італійської та англійської мов. Педагогічний стаж - 3 роки. В школі працює з 2015 року. Педагогічне кредо: Учень - це не посудина, яку потрібно наповнювати, це факел, який требя запалити! Організатор проведення позашкільних конкурсів з англійської мови: "Puzzle", "Олімпусик".
Позакласна робота з іноземних мов сприяє оволодінню учнями знань про культуру, історію, традиції країн мова яких вивчається.

Колмаченко Валентина Сергіївна

/Files/images/Колмаченко.jpeg

Вчитель української мови та літератури. Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Педагогічний стаж - 47 років. У школі працює з 1994 року. Методичні розробки уроків друкувалися у фаховій газеті та вийшли окремим виданням. Нагороди: грамоти РУО, ДОНМС, "Відмінник освіти України".

Козаченко Тетяна Олександрівна

/Files/images/Козаченко.png

Вчитель математики та трудового навчання. Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Педагоігчний стаж - 36 років. У школі працює з 1998 року. Керівник методичного об`єднання вчителів фізико-математичних та суспільно-природничих дисциплін. Нагороди: грамоти РУО, ДОНМС, подяка ДОНМС, почесна грамота МОН.

Ярош Ганна Петрівна

/Files/images/Ярош1.JPG

Вчитель географії. Спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Педагогічний стаж - 25 років. У школі працює з 1992 року. Нагороди: грамоти РУО, ДОНМС.

Морозова Анна Дмитрівна

/Files/images/Морозова1.JPG

Вчитель фізики, астрономії, хімії, інформатики. Спеціаліст ІІ категорії. Педагогічний стаж - 6 років. У школі працює з 2017 року. Має друковані матеріали в журналах та інтернет ресурсах. Використовує різні методи роботи на уроках.

Господарук Інна Павлівна

/Files/images/Інна.JPG

Вчитель історії та правознавства. Педагогічний стаж - 2 роки. У школі працює з 2016 року.

Куцоконь Наталія Олександрівна

/Files/images/куцоконь.JPG

Вчитель початкових класів. Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Педагогічний стаж 36 років. У школі працює з 1995 року. Керівник методичного об`єднання вчителів початкових класів. Нагороди: грамоти РУО, ДОНМС, МОН, "Відмінник освіти України".

Дзиба Наталія Іванівна

/Files/images/Дзиба.JPG

Вчитель початкових класів. Педагогічний стаж - 8 років. У школі працює з 2017 року.

Овчаренко Оксана Вікторівна

/Files/images/Овчаренко.JPG

Вчитель початкових класів. Спеціаліст І категорії. Педагогічний стаж - 10 років. У школі працює з 2011 року.

Кожедуб Валентина Іванівна

/Files/images/Кожедуб.JPG

Вчитель початкових класів. Спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Педагогічний стаж - 37 років. У школі працює з 2012 року. Нагороди: грамоти РУО, ДОНМС, почесна грамота МОН, "Відмінник освіти України".

Коваленко Ірина Федорівна

/Files/images/1 кл.JPG

Вчитель початкових класів. Спеціаліст ІІ категорії. Педагогічний стаж 3 роки. У школі працює з 2017 року. Вчитель працює за програмою "Інтелект України". Творчо підходить до проведення уроків та навчального процесу.

Гнєздова Вікторія В`ячеславіна

/Files/images/Гнєздова.JPG

Вчитель фізичної культури. В школі працює з 2018 року. ВЧчитель фізичного виховання. Має 10 розряд. В школі працює з січня 2018 року.

Воровченко Алла Олександрівна

школа № 44

Вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури. Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. Педагогічний стаж - 30 років. У школі працює з 1991 року. Творчо працюючий вчитель, який вміло використовує свої знання. Нагороди: грамоти РУО, ГУОН, РДА, подяка КМДА.

Коментарi