Алоянц Еллада Арташесівна

/Files/images/23_r_foto_vchitelv_/3.jpg

Вчитель англійської та німецької мов. Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Педагогічний стаж - 43 роки. В школі працює з 2000 року. Керівник методичного об`єднання вчителів філологів.
Її учні щорічно є переможцями ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та МАН, випускниця 2010 року отримала 200 балів на ЗНО з англійської мови. Випускники 2016-2017 року за результатами ЗНО отримали 190-196 балів з англійської мови.
Постійний член журі районних олімпіад та конкурсу МАН з іноземних мов та член журі конкурсу "Учитель року".
Протягом багатьох років є активним членом міжнародної організації IATEFL, діяльність якої здійснюється при підтримці Британської Ради в Україні. Бере участь в регіональних, національних і міжнародних конференціях IATEFL і виступає з презентацією програми, яка присвячена проблемі високоякісної освіти і навчанню іноземних мов у нашій країні. Має ряд публікацій в журналах IATEFL, English Language and Culture Weekly та English Plus.
Нагороди: грамоти департаменту освіти науки молоді та спорту, РУО, подяка Департаменту освіти і науки молоді та спорту.

Гриценко Олена Юріївна

/Files/images/23_r_foto_vchitelv_/DSC_1532 (2).jpg

Вчитель англійської мови. Спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Педагогічний стаж - 29 років. У школі працює 1997 року. Використовуючи компетентністний підхід у викладанні, забезпечує оволодіння учнями вміннями і навичками у всіх видах мовленнєвої діяльності.
ЇЇ учні є переможцями ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та МАН. Нагороди: грамоти РУО.

Козаченко Тетяна Олександрівна

/Files/images/23_r_foto_vchitelv_/2.jpg

Вчитель математики та трудового навчання. Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Педагоігчний стаж - 36 років. У школі працює з 1998 року. Керівник методичного об`єднання вчителів фізико-математичних та суспільно-природничих дисциплін. Має друковані роботи в педагогічній пресі. Нагороди: грамоти РУО, Департаменту освіти і науки молоді та спорту, подяка Департаменту освіти і науки молоді та спорту, почесна грамота МОН.
Керівник гуртка з бісероплетіння «Чарівний світ бісеру». Мета гуртка – формування пізнавальних, практичних, творчих, соціальних компетентностей шляхом створення умов для самореалізації дитини засобами бісероплетіння. Працює керівником гуртка з 2010 року.

Ярош Ганна Петрівна

/Files/images/foto_vchitelv_nov/IMG-d0ab24ad04017cd9efc2d53718a12150-V.jpg

Вчитель географії. Спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Педагогічний стаж - 25 років. У школі працює з 1992 року.
Педагогічне кредо: «Щоб бути гарним вчителем, потрібно любити те, що викладаєш, і любити тих, кому викладаєш». Пріоритетом у викладанні вбачає реалізацію потреб кожної дитини у пізнанні, самоствердженні, самореалізації. ЇЇ учні виявляють високий рівень навчальних досягнень з географії та є призерами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з георгафії.
Нагороди: грамоти РУО, Департаменту освіти і науки молоді та спорту.

Морозова Анна Дмитрівна

/Files/images/foto_vchitelv_nov/1640346590149 (1).jpg

Вчитель фізики, астрономії, хімії, інформатики. Спеціаліст ІІ категорії. Педагогічний стаж - 6 років. У школі працює з 2017 року. Використовує інтерактивні методи роботи на уроках. Має друковані статті в журналах та інтернет ресурсах, підтверджені сертифікатом.

Куцоконь Наталія Олександрівна

/Files/images/куцоконь.JPG

Вчитель початкових класів. Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Педагогічний стаж 40 років. У школі працює з 1995 року. Керівник методичного об`єднання вчителів початкових класів.
Перший вчитель в Голосіївському районі, яка розпочала навчання учнів за програмою Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Інтелект України». Керівник та організатор проведення позашкільних конкурсів з навчальних предметів «Колосок», «Патріот», «Соняшник», "Sunflower". Щорічно учні Куцоконь Н.О. є призерами Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.
Нагороди: грамоти РУО, Департаменту освіти і науки молоді та спорту, МОН України, "Відмінник освіти України".

Кожедуб Валентина Іванівна

/Files/images/Кожедуб.JPG

Вчитель початкових класів. Спеціаліст вищої категорії, старший учитель. Педагогічний стаж - 41 рік. У школі працює з 2012 року. Працює за програмою "Інтелект України". Забезпечує високий рівень викладання навчальних предметів. Організатор проведення позашкільних конкурсів з навчальних предметів "Патріот", "Геліантус", "Кенгуру". Нагороди: грамоти РУО, Департаменту освіти і науки молоді та спорту, почесна грамота МОН, "Відмінник освіти України".

Муравська Надія Павлівна

/Files/images/foto_vchitelv_nov/1640681463126.jpg

Вчитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії.

Педагогічне кредо : «Все можливо, на неможливе просто потрібно більше часу»

Закінчила Херсонський державний університет за спеціальністю учитель початкових класів та англійської мови у початкових класах.

Досвід педагогічної діяльності 28 років.

Використовує в роботі програму НУШ, елементи програм «Росток», «Інтелект України»; ідеї гуманної педагогіки Амонашвілі; методики раннього розвитку Ельконіна і Давидова; ейдетику; здоров’язберігаючі , проєктні, проблемно-пошукові технології.

Воровченко Алла Олександрівна

школа № 44

Вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури. Спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. Педагогічний стаж - 30 років. У школі працює з 1991 року. Творчо працюючий вчитель, який вміло використовує свої знання. Нагороди: грамоти РУО, ГУОН, РДА, подяка КМДА.

Ткачук Вікторія Миколаївна

/Files/images/Изображение3 052.jpg

Керівник гуртка із шахів "Срібна тура". Метою шахового гуртка є формування компетентностей особливості виховання засобами шахової гри шляхом поєднання й практичної реалізації знань, умінь і навичок, досвіду. Працює керівником гуртка з 2016 року.