Урок з олімпійським чемпіоном

/Files/images/olmp_u_23/зображення_viber_2023-11-20_07-28-19-280.jpg

Спорт є важливою і невід`ємною частиною нашого життя. Тому здобувачі освіти спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва- активні учасники позакласних заходів з фізичної культури та спорту. Також ми пишаємося нашими учнями, вихованцями позашкільних навчальних закладів, які професійно займаються спортом. Це вихованець «Школи спорту», неодноразовий призер з греко-римської боротьби чемпіонатів України та Європи, кандидат в майстри спорту Мендусь Сергій; вихованка спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву №9 по водному поло та плавання у місті Києві, кандидатка в майстри спорту з водного поло, призерка кубку України серед жінок 2021, 2022 років, учасниця чемпіонату Європи 2023 року Веремієнко Анастасія. 10 листопада 2023 року за сприяння Національного олімпійського комітету у школі відбувся олімпійський урок. Можна скільки завгодно говорити про користь і необхідність займатися спортом, але це стає беззаперечним фактом коли на олімпійський урок завітав справжній олімпійський чемпіон,українськийфристайліст,заслужений майстер спорту України, фахівець ізлижної акробатики,олімпійський чемпіон2018 року, срібний призер чмпіонату світу 2019 року, срібний призерЗимових Олімпійських ігор 2022- Олександр Абраменко. Незабутнє враження на школярів справила зустріч з Олександром Абраменком. Спортсмен розповів про свій шлях до олімпійського п`єдесталу. Учасниками заходу були учні, вчителі, батьки та гості: Веселова Вікторія-начальник відділу розвитку олімпійського руху та організації спортивно-масових заходів Національного олімпійського комітету України, кандидат наук з фізичного виховання та спорту; Анатолій Горбащенко- майстер рукопашного бою, учасник бойових дій, боєць батальйону «Айдар»; Стукін Анатолій- заслужений ветеран спорту; Прокопенко Микола- начальник відділу у справах молоді та спорту Голосіївської РДА; Чеберяка Максим-керівник пресслужби Національного олімпійського комітету України. «У кожного є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська висота, і щоб її досягти, потрібно мати велике бажання, віру у свої сили і щоденно докладати зусиль для здійснення своєї мрії», - сказав Олександр Абраменко.