Засідання педагогічної ради школи

29 січня 2024 року у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 44 міста Києва відбулося засідання педагогічної ради.

Одним з важливих питань створення безпечного освітнього середовища у школі є профілактика та запобігання булінгу. З цією метою у закладі освіти проводиться реалізація стратегічного проекту «Стоп булінг». На засіданні педагогічної ради практичний психолог школи Майстренко О.В. ознайомила педагогів з результатами моніторингу щодо обізнаності здобувачів освіти з проблемою булінгу в учнівському середовищі. Також, нагадала присутнім алгоритм реагування на випадки булінгу та шляхи вирішення і попередження конфліктних ситуацій.

/Files/images/23_gdnst_/IMG_20240131_142542.jpg