"Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

24 березня 2024 року здобувачі освіти спеціалізованої школи І-lll ступенів з поглибленим вивченням англійської мови #44 міста Києва

КУЧЕРЕНКО АРТЕМ
ОСАДЧИЙ ЮЛІЙ ЦЕЗАР
САМАРЦЕВ ГЕОРГІЙ
ПІВЕНЬ МАКАР
РАЛЛЄВ ГЕОРГІЙ
РЕЗНІЧЕНКО ГЕОРГІЙ
БУЛДЕНКО ВЕРОНІКА
НАГОРНОВА МАРІЯ
БАБИЧ АНГЕЛІНА
КОРОЛЬ АЛІНА
ПОПЕЛЬНИЦЬКА КРІСТІНА
КОЗІНА АННА

брали активну участь у змаганнях зі спортивного орієнтування в рамках Президентської програми "Пліч-о- пліч всеукраїнські шкільні ліги"!!!!

ЩИРО ДЯКУЮ:

Учасникам змагань за спритність, ерудицію, витривалість!!!

Батькам за сприяння і виховання прекрасних дітей!

Тараненку Михайлу Павловичу, вчителю фізичної культури, за підготовку спортсменів!!!

Ткачук Вікторії Миколаївні, керівнику гуртка, за супровід учнів під час змагань!!!

Булденко Катерині Михайлівні, мамі наших учнів, за супровід та підтримку учасників змагань!!!

/Files/images/bulng/IMG_20240325_103607.jpg /Files/images/bulng/IMG_20240325_103732.jpg