Відкрите засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів

Вчителі початкових класів спеціалізованої школи I-lll ступенів з поглибленим вивченням англійської мови N44 міста Києва 26 березня 2024 року провели змістовний тренінг за матеріалами районного семінару «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення». Маючи шестирічний досвід роботи в НУШ, педагоги поділилися новітніми видами роботи з колегами, які працюють в середній школі.

Розпочалося засідання методичного обʼєднання ранковим колом, потім у групах учасники створювали меми, наповнювали «ресурсний наплічник», шукали пристосування мандаринці на уроках різних освітніх галузей, а ще творили в сторітеллінгу.

Всі ці види роботи продемонстрували ефективність діяльнісного навчання для розвитку ключових компетентностей, наскрізних умінь, креативності та рухової активності учнів.

Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері з позитивними емоціями.

/Files/images/vesna/IMG_20240327_165058.jpg/Files/images/vesna/IMG_20240327_165252.jpg /Files/images/vesna/IMG_20240327_164959.jpg